Has Denizcilik

ULUSLARARASI GEMI ISLETMECILIGI

Sık Ziyaret Edilenler

Gemi İşletmeciliği

e-Posta Yazdır PDF

Gemi İşletmeciliği

alt

Gemi işletme departmanı, kiralayan, gemi şirketi ve alım satımı yapanlara profesyonel gemi kiralaması ve post-fikstür hizmetlerini aynı anda sunarak son derece rekabetçi bir ortamda hareket etmektedir. Şirket, her bir müşterisinin talep ve gereksinimlerini karşılamak amacı ile bir araya getirilen bireysel çözümler üzerinde odaklanmaktadır.

Uluslararası Pazar içerisinde ana faaliyeti, güçlü kiralama ve aracılık sistemini devam ettirmek ve en rekabetçi fiyatları hedeflemektir. En yeni IT araçlarının avantajlarını kullanmak şirketin, kiralayan ve aracı taraflarla bağlantı kurmasına, mevcut pazar trendleri ve gelecekteki pazar hareketlerinden elde edilen bilgileri güncellemesine olanak verir. Has Denizcilik ilk gününden itibaren Karadeniz ve Akdeniz’de başarılı bir şekilde bağlantılar kurarak sektördeki yerini yavaş yavaş sağlamlaştırmaktadır.

Has Denizcilik gemi sahiplerine ve kiralayanlara, kiralamanın tüm yönleri ile ilgilenen ve müşterilerini desteklemek ve işbirliği yapmak amacı ile her zaman ulaşılabilen kiralama ekibinin yardımı ile kaliteli gemi kiralama hizmetleri sunar.
 

 

Bu site en iyi 1024 x 768 cozunurlukte, Mozilla Firefox'da Goruntulenmektedir.
@ 2012 All Rights Reserved. Powered by Global Tescil

Bizi Takip Edin:

 
  Has Denizcilik, EuropeBT'nin tescilli bir markasidir.